Nákupní košík

O nás


"Naším cílem v ActiveDesku je poskytovat produkty a služby, které zlepšují zdraví, produktivitu a každodenní život."

ActiveDesk byl vytvořen poté, co jeden z našich zakladatelů žil dlouhá léta v New Yorku. Během svého působení pracoval pro rychle rostoucí společnost a prozkoumal několik zařízení pracovního stolu. Výškově nastavitelné stoly hrály důležitou roli při zlepšování blahobytu při práci tím, že snižovaly dlouhodobé sezení.

 

 

 

Po rozsáhlém průzkumu jsme se rozhodli přinést na evropský trh dokonalý, high-end, výškově nastavitelný stůl, který je navržen pro každodenní použití za dostupnou cenu.

"V začátcích průzkumu jsme zjistili 3 hlavní faktory, které tvoří kvalitní výškově stavitelný stůl: Stabilita, Pohodlnost ovládání a Výdrž."

Kromě toho, že ActiveDesk musel mít výjimečnou stabilitu při zvedání, musel se rychle pohybovat mezi pozicemi i při plném naložení. Pro pohodlné každodenní používání musel mít ovládání pomocí tlačítek. A samozřejmě, musel to být dlouhotrvající produkt vysoké kvality.


 

 

Přinášíme vám špičkový produkt za přijatelnou cenu. Zvyšující se poptávka po výškově nastavitelných stolech po celém světě vedla ke snížení technologických nákladů a snížení výrobní ceny. Ve spolupráci s výrobci po celém světě jsme nyní schopni přinést na trh ActiveDesk za dostupnou cenu.

Přinášíme lepší produkt v každém aspektu. Některé vylepšení se mohou zdát jako zanedbatelné, ale celkově hrají obrovskou roli při vytváření dokonalého produktu pro ergonomičtější, zdravější a produktivnější pracoviště.